Oferowane usługi

W fizjoterapia Poznań jesteśmy dumni z szerokiej gamy usług, które oferujemy. Wszystko po to, aby zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Nasza wykwalifikowany fizjoterapeuta specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej opieki fizjoterapeutycznej, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Oto kilka z usług, które oferuje gabinet fizjoterapeutyczny Szymona Budnika:

  1. Drenaż limfatyczny. Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych mających na celu pobudzenie krążenia krwi i limfy. Jego zadaniem jest przepchnięcie nagromadzonej się limfy prowadzące do likwidacji obrzęków. Drenaż limfatyczny likwiduje i zapobiega zastojom chłonki. Polega na zastosowanie specjalnych chwytów przesuwających, przepychających oraz wyciskających wzdłuż naczyń limfatycznych, w kierunku najbliżej położonych węzłów chłonnych.
  2. Kinesiotaping. Kinesiotaping to metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych struktur ciała plastrami o specjalnej budowie. Dzięki tej metodzie możliwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów poprzez działanie sensoryczne plastrów. To możliwość samoleczenia naszego organizmu.
  3. Terapia manualna. Nasza terapia manualna wykorzystuje precyzyjne techniki manipulacyjne, aby poprawić mobilność stawów, złagodzić ból mięśniowy i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie ciała. To idealna opcja dla osób z problemami ortopedycznymi.
  4. Masaż Poznań. Nasze masaże pomagają rozluźnić napięte mięśnie, poprawić krążenie krwi i zredukować stres. To doskonały sposób na odprężenie i złagodzenie bólów.

Chcesz poznać większą ilość oferowanych usług? Kliknij na nazwę usługi, aby poznać jej opis, przygotowany przez zaprzyjaźniony nam portal – HARUMI

Konsultacja fizjoterapeutyczna

Masaż

Fizjoterapia

Rehabilitacja

Terapia narzędziowa tkanek miękkich

FDM

Neuromoblizacja

PNF

Niezależnie od Twoich potrzeb fizycznych i celów zdrowotnych, nasza oferta usług jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy gotowi pomóc Ci wrócić do pełnej sprawności i cieszyć się zdrowym i aktywnym życiem.

Fizjoterapeuta, Szymon Budnik to wykwalifikowany pasjonat, który nieustannie się rozwija, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaufaj nam i pozwól nam towarzyszyć Ci w Twojej drodze do zdrowia i dobrej formy.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na konsultację, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc! 🤝